contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

_a_koduka_header.jpg

Autodest

Jaguaridest
Kui Sir Willian Lyons kuulsa Jaguar XJ mudeli 1968 aastal disainis, siis vaevalt ta oleks ka ise uskunud, et geniaalne auto on järgmised 24 aastat sisuliselt muutumatul kujul tootmises. Unikaalne topelt silmapaar, graatsiline kassilik küljejoon ja kolmnurksed tagatuled kroomitud sumbutite kohal muudavad Jaguari kõikidest teistest autodest erinevaks. Uus Jaguar XJ sai lihtsalt nii suurepärane ka kõikide tehniliste näitajate poolest, et seda hakati eelistama kolm korda kallima Rolls-Royce'le. Samuti hakkasid inglise härrad aina vähem autojuhte kasutama, sest nurruva "kassiga" oli mõnusam ise roolis istuda kui tagapingil lösutada. Kõiki neid klassiklaisi väärtusi kannab ka meie Jaguar Daimler Double Six 

1980 aastate lõpul vajus autolegend korraks peaaegu unustusse, kuna uus ebaõnnestunud disain oli läinud liiga uljalt Jaguari põhiväärtuste kallala ning Leylandi autotehase kvaliteet jättis tugevalt soovida. Uue hingamise sai Jaguar taas 1990 aastate teises pooles. Nüüd juba Fordi omanduses oleev Jaguar liikus tagasi oma põhiväärtuste juurde ja "kass" sai juba uuendatud kujul oma näo tagasi. Sellest perioodist pärineb ka meie XJ Executive.  

_K9B7266.jpg

Jaguar Daimler Doubel Six 
See auto on oma ajastu luksuse tipp, millest annab ka märku nimi Daimler, mis anti lisaks vaid tippmudelitele. Daimler Doubel Six mk III autot toodetigi aastate jooksul kokku vaid pisut üle 9000 eksemplari. Kapoti all tiksub võimas 5.3 liitrine V12 mootor, mis püstitas omal ajal luksusautode kiirusrekordid ja mille madalat nurruvat heli jumaldavad paljud autofännid tänaseni. Samasuguse autoga armastas omal ajal liigelda ka kuninganna Elizabeth. Auto on säilitatud maksimaalselt originaalses seisus, uus on vaid auto elevandiluu toonis välisvärv.

_K9B6958_2_m.jpg

Jaguar XJ Executive
Pikendatud tagaosaga Jaguar XJ on kui pruutpaaride sõidutamiseks loodud. Kapoti all tuksub 3.2 liitrine bensiinimootor ja mugava liiklemise tagab topeltvedrustus. Autol on must nahast sisu ja hõbehall välimus. Auto on 100% originaal. Ka selline Jaguar XJ6 kuulus kuninganna Elizabethi lemmikautode hulka, millega ta armastas oma maamõisas ise ringi kihutada. Ja muideks kuninganna auto leidis just oksjonil endale kosmilise hinnaga ka uue omaniku.